Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

NAUJIENOS

Koks yra darbas slaugoje Olandijoje? Mūsų darbuotojos pasidalino įspūdžiais!

Darbas užsienyje kartais būna sudėtingas, tačiau taip pat suteikia daugybę įvairiausių patirčių. Šį kartą patirtimis paprašėme pasidalinti Olandijoje dirbančių asmens priežiūros specialisčių.

„Kadangi ilgus metus dirbau Vokietijoje, gavus darbo pasiūlymą Olandijoje, šiek tiek prisibijojau keistį šalį. Turbūt didžiausia baimė buvo dėl kalbos, nes tikrai nemaniau, kad Olandijoje tiek daug žmonių gana laisvai susišneka vokiškai. Ką galiu pasakyti dabar - buvo baisu tikrai be reikalo. Olandų kalba yra panaši į vokiečių kalbą, todėl susišnekėti ne tik, kad nėra jokių bėdų, bet dar ir naują – olandų kalbą, pavyko pramokti.“ – atviravo mūsų darbuotoja Zita.

Ilona darbo patirties kaip asmens priežiūros specialistė turėjo Lietuvoje, darbą senjorų priežiūroje svetur ji pradėjo Olandijoje: „Man čia viskas patinka. Olandija kaip šalis yra tikrai nuostabi. Su klientais bendraujame angliškai arba, jeigu prireikia, su vertėju. Tame jokių bėdų nematau nei aš, nei senjorai, kuriems tenka padėti. Susisiekimas puikus, todėl radus laisvo laiko, visada yra kur nuvykti, ką pamatyti. Kai nuoširdžiai patinka tai, ką darai, neturi ir kuo skųstis“.

„Prieš pradedant dirbti Olandijoje, slaugiau senjorus Anglijoje. Gal taip pasitaikė tik man, bet žmonės Olandijoje man pasirodė šiltesni ir supratingesni. Slaugomi asmenys sukalbami, neagresyvus, kas Anglijoje man buvo tikra retenybė. Taip pat pastebėjau, kad Olandai mėgsta keliauti, tai su savo senjorais pamačiau jau beveik visą Olandiją“. – juokėsi mūsų ilgametė darbuotoja Irina.

Audronė Olandijoje dirba jau antri metai ir taip pat džiaugiasi patirtimis: "Pirmas įspūdis atvykus į Nyderlandus buvo labai keistas. Galima sakyti, patyriau lengvą šoką, bet vėliau prisijaukinau šią šalį. Turtinga šalis, laisvi žmonės, šiek tiek individualistai, tiesmuki, skaičiuojantys, bet labai vertinantys namus, šeimą, patogumą, komfortą. Turbūt labiausiai mane žavi jų laisvė būti savimi. Na, ir dviračiai, aišku. Bet kokiu oru - lyja, sninga, šilta, šalta, diena, naktis - dviratis geriausias draugas. Esu dėkinga likimui už šią šalį. Tai buvo iššūkis man, bet atsipirko su kaupu".

Moterys nuolat dalinasi įspūdžiais, užfiksuotais nuotraukose, tad dalinamės dalimi gerų emocijų ir su Jumis!

 

Užklausti dėl slaugos paslaugų

Jeigu Jums aktualios slaugos paslaugos Lietuvoje, kviečiame užpildyti užklausos formą.


Mums išties rūpi!

PRIVATUMO POLITIKA

SMURTO IR PRIEKABIAVIMO PREVENCIJOS POLITIKA:
Baltija LT, VšĮ
Baltijos optimalūs sprendimai, VšĮ


KONTAKTAI

Baltija LT, VšĮ

Mob. +370 614 57526
El. paštas info@baltic-care.lt


Baltijos optimalūs sprendimai, VšĮ
Mob. +370 655 11433
El. paštas info@baltic-care.lt

Mus rasite adresu:
Mainų g. 31, 94101 Klaipėda

Susisiekite socialiniais tinklais: