Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

NAUJIENOS

Kodėl verta rinktis artimojo slaugą namuose?

Nepaslaptis, jog daugelis senyvo amžiaus žmonių nėra linkę į dideles permainas, na, o namai visada asocijuojasi su saugumu ir ramybe. Deja, silpnėjant ar ištikus ligai, savarankiškas gyvenimas namuose kartais tampa sudėtingas ne tik senjorams, bet ir jų artimiesiems. Senyvo amžiaus žmonių priežiūra jų namuose yra puiki alternatyva senelių namams ar kraustymuisi pas artimuosius.

Senjorų slauga namuose padės kuo ilgiau išlaikyti jų savarankiškumą bei nepriklausomybę. Suteikiant kasdieninę pagalbą namuose, pagyvenę žmonės gali ir toliau tęsti savo kasdieninę rutiną, bendrauti su tais pačiais, greta gyvenančiais žmonėmis, džiaugtis sau artima aplinka.

Teigiama, kad privati priežiūra namuose yra itin naudinga demencija sergantiems žmonėms. Iš dalies taip yra dėl pasilikimo aplinkoje, kupinoje prisiminimų. Buvimas šalia savo daiktų sukuria saugumo jausmą, kuris ypatingai svarbus asmenis, sergantiems šia liga.

Slauga namuose gali užkirsti kelią vienatvės jausmui bei depresijai. Kadangi asmens priežiūros specialistas yra šalia kone nuolat, slaugomas asmuo visada turi su kuo pasišnekėti ar kartu užsiimti norima veikla.

Asmens priežiūros specialistas prisitaiko prie slaugomo senjoro bei jo artimųjų poreikių. Priežiūros poreikiams keičiantis, koreguojama ir teikiama pagalba. Nuolat siekiama užtikrinti, kad asmuo, kuriam reikalinga pagalba namuose, jaustusi komfortiškai.

Baltic Care komanda užtikrina ne tik individualiai situacijai tinkamo asmens priežiūros specialisto suradima, bet garantuoja ir priežiūros tęstinumą, siekiant išlaikyti ryši tarp slaugomo asmens ir priežiūros specialisto.

Užklausti dėl slaugos paslaugų

Jeigu Jums aktualios slaugos paslaugos Lietuvoje, kviečiame užpildyti užklausos formą.


Mums išties rūpi!

PRIVATUMO POLITIKA

SMURTO IR PRIEKABIAVIMO PREVENCIJOS POLITIKA:
Baltija LT, VšĮ
Baltijos optimalūs sprendimai, VšĮ


KONTAKTAI

Baltija LT, VšĮ

Mob. +370 614 57526
El. paštas info@baltic-care.lt


Baltijos optimalūs sprendimai, VšĮ
Mob. +370 655 11433
El. paštas info@baltic-care.lt

Mus rasite adresu:
Mainų g. 31, 94101 Klaipėda

Susisiekite socialiniais tinklais: