Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

NAUJIENOS

Kaip valdyti stresą vykstant į naują darbo vietą?

Nepaslaptis, jog betkuri nauja veikla neretai sukelia ne tik pakylias emocijas, bet ir baimę ar net stresą. Nežinomybė ar neužtikrintumas nėra pats maloniausias jausmas, tačiau gyvenime, deja, to neišvengsi. Vis dėl to, būdų kaip jaustis ramiau - yra.  

Dažnas mūsų susiduria su įvairiomis emocijomis pradedant dirbti naujoje darbo vietoje, kadangi keičiasi žmonės, aplinka, kartais ir darbo specifika. Visgi, greičiausiai daugelis pritartų, kad pirminė baimė greitai dingsta ir ją įveikus ar išlipus iš savo komforto zonos, imame didžiuotis savimi bei džiaugtis pokyčiais. Stenkitės visada tai prisiminti, motyvuokite save geromis emocijomis, būtinai turėkite tikslą, dėl kurio dirbate ir nepamirškite apie jį galvoti.  

Nors dirbant senjorų priežiūros specialistu, slaugomas asmuo ir darbo vieta gali keistis sąlyginai dažnai, niekada nebijokite paklausti savo koordinatorės visų jus dominančių ar neraminančių detalių. Pasiteiraukite, galbūt yra galimybė pasišnekėti ar pamatyti slaugomą asmenį pas kurį vykstate.

Taip pat, būtinai pasidomėkite ir vietove į kurią vykstate. Visai nesvarbu ar tai didelis miestas ar mažas kaimelis. Prieš išvykdami „susipažinkte“ su gretimomis gatvėmis, artimiausiais prekybos centrais ar lankytinomis vietomis tiesiog naudodami žemėlapį ir vaizdus internete. Kuo daugiau atsakymų turėsite – tuo užtikrintesni bei ramesni jausitės.

 

Užklausti dėl slaugos paslaugų

Jeigu Jums aktualios slaugos paslaugos Lietuvoje, kviečiame užpildyti užklausos formą.


Mums išties rūpi!

PRIVATUMO POLITIKA

SMURTO IR PRIEKABIAVIMO PREVENCIJOS POLITIKA:
Baltija LT, VšĮ
Baltijos optimalūs sprendimai, VšĮ


KONTAKTAI

Baltija LT, VšĮ

Mob. +370 614 57526
El. paštas info@baltic-care.lt


Baltijos optimalūs sprendimai, VšĮ
Mob. +370 655 11433
El. paštas info@baltic-care.lt

Mus rasite adresu:
Mainų g. 31, 94101 Klaipėda

Susisiekite socialiniais tinklais: