Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

NAUJIENOS

Kaip savarankiškai išmokti užsienio kalbą?

Mokytis užsienio kalbos galima su mokytoju, tačiau taip pat įmanoma ją išmokti arba patobulinti savarankiškai. Svarbiausia turėti tikslą, šiek tiek laiko ir daug noro.

Vienas efektyviausių ir patogiausių būdų yra programėlių kalboms mokintis naudojimas. Mūsų rekomendacija – Duolingo.

Jeigu mėgstate klausytis radijo, pabandykite įsijunkti ne lietuvišką, o anglišką, vokišką, ispanišką ar betkokios kitos kalbos, kurią norite išmokti radijo stotį. Tam galite naudoti TuneIn programėlę.

Esate serialų, filmų, o gal įvairių realybės šou gerbėjai? Žiūrėkite juos įgarsintus ta kalba, kurią norite išmokti. Palengvinimui, įsijunkite jūsų gimtosios arba kalbos, kurią jau mokate subtitrus. Netflix transliavimo programoje galite rasti filmų įvairiomis kalbomis ir subtitrais.

Esant galimybei aplankykite šalį, kurioje kalbama kalba, kurią norite išmokti. Buvimas natūralioje kalbinėje aplinkoje padės lengviau suprasti kalbą, pagerins tarimą, taip pat jau turimas žinias galėsite panaudoti praktikoje, kadangi bendravimas užsienio kalba yra kone geriausia mokykla.

Svarbu reguliariai mokytis kiekvieną dieną. Teigiama, jog idealiausia tam skirti 15–30 minučių. Atrodo visai nedaug, bet to tikrai pakanką, jei skirsite laiko kasdien. Sakoma, kad pamokas nutraukus ilgesniam laikui, pamirštame, ką išmokome anksčiau ir mokytis reikia pradėti kone iš naujo.

Skaitykite, žiūrėkite filmus, naudokite programėles, klausykites muzikos, bet svarbiausia nenumokite ranka, susidūrę su nežinomu žodžiu. Užsirašykite juos ir išsiaiškinkite jų reikšmę.

Na, ir svarbiausia – nebijokite daryti klaidų. Baimė suklysti daugelį žmonių sustabdo nuo naujos kalbos dažnesnio vartojimo. Net jeigu padarysite penkias klaidas viename sakinyje, pavartodami skirtingus laikus ar net žodžio reikšmę, patikėkite – aplinkiniai jus supras. O jeigu stengsitės bendrauti užsienio kalba būdami svetur, gimtaja kalba šnekantys žmonės labai vertins jūsų pastangas.

Užklausti dėl slaugos paslaugų

Jeigu Jums aktualios slaugos paslaugos Lietuvoje, kviečiame užpildyti užklausos formą.


Mums išties rūpi!

PRIVATUMO POLITIKA

SMURTO IR PRIEKABIAVIMO PREVENCIJOS POLITIKA:
Baltija LT, VšĮ
Baltijos optimalūs sprendimai, VšĮ


KONTAKTAI

Baltija LT, VšĮ

Mob. +370 614 57526
El. paštas info@baltic-care.lt


Baltijos optimalūs sprendimai, VšĮ
Mob. +370 655 11433
El. paštas info@baltic-care.lt

Mus rasite adresu:
Mainų g. 31, 94101 Klaipėda

Susisiekite socialiniais tinklais: