Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

NAUJIENOS

Kaip išsirinkti darbo vietą slaugoje?

Darbuotojai neretai susiduria su sunkumais renkantis darbo vietą. Kartais dėl darbo pasiūlymų įvairovės, o kartais net dėl per mažo pasirinkimo ir vietų stygiaus. Deja, pasitaiko ir taip, kad žmogus pats tiksliai nežino, kas jam tinka ar ko nori ir ko ne. Siūlome atkreipti dėmesį į keletą kriterijų.

Prižiūrimo asmens lytis. Nors didžiąjai daliai darbuotojų, lytis nėra esminis faktorius, tačiau tai gali būti kaip vienas iš kriterijų, renkantis darbo vietą. Kam labiau norite padėti kasdieniniame gyvenime bei prie ko jaukiau jaučiatės – senjoro ar senjorės? Jei sunku išsirinkti darbo vietą, pabandykite atsakyti sau į šį klausimą.

Darbas šeimoje ar vieno senjoro priežiūra. Čia situacijos taip pat gali būti skirtingos, kadangi kartais pagrindinė pagalba reikalinga tik vyrui, kartais tik moteriai, o kartais ir abiems. Kai kurie darbuotojai darbą šeimoje mato kaip didelį pliusą, kadangi prižiūrimi asmenys didžiąją dalį laiko užsiima vienas su kitu. Taip pat, darbas šeimoje byloja ir apie didesnį darbo užmokestį.

Vairavimas. Kai kuriais atvejais, tai yra didelis pliusas, dėl kurio taip pat galite tikėtis didesnio užmokesčio. Tad, jeigu vairuojate Lietuvoje, nebijokite to daryti ir užsienyje. Patirtis įrodo, kad vairavimas Vokietijoje ar Olandijoje yra kur kas paprastesnis, nei gali pasirodyti.

Lokacija. Vokietija ar Olandija? Šiaurė ar pietūs? Visgi, siūlome neapsiriboti viena vietove, keičiant darbo vietą. Darbas slaugoje suteikia puikią galimybę praplėsti akiratį ir pažinti įvairias šalies dalis, na o taip išsigryninti, kurioje vietovėje darbuotis yra tikrai mieliau.

Užklausti dėl slaugos paslaugų

Jeigu Jums aktualios slaugos paslaugos Lietuvoje, kviečiame užpildyti užklausos formą.


Mums išties rūpi!

PRIVATUMO POLITIKA

SMURTO IR PRIEKABIAVIMO PREVENCIJOS POLITIKA:
Baltija LT, VšĮ
Baltijos optimalūs sprendimai, VšĮ


KONTAKTAI

Baltija LT, VšĮ

Mob. +370 614 57526
El. paštas info@baltic-care.lt


Baltijos optimalūs sprendimai, VšĮ
Mob. +370 655 11433
El. paštas info@baltic-care.lt

Mus rasite adresu:
Mainų g. 31, 94101 Klaipėda

Susisiekite socialiniais tinklais: