Informuojame, jog svetainėje yra naudojami slapukai (angl. cookies)
Sutikdami, paspauskite mygtuką 'Sutinku'.
Sutikimą bet kada galėsite atšaukti ištrindami įrašytus slapukus savo interneto naršyklės nustatymuose.
Tęsdami naršymą svetainėje jūs sutinkate su slapukų naudojimo sąlygomis.

NAUJIENOS

Slauga namuose – prieinama visiems

Ne paslaptis, jog visame pasaulyje vyksta žymūs demografiniai pokyčiai, dėl kurių daugėja vyresnio amžiaus žmonių bei atsiranda vis daugiau socialinių problemų. Didėjant senyvo amžiaus žmonių skaičiui, didėja ir sveikatos priežiūros paslaugų poreikis. Ar mes esame tam pasiruošę?

Skaityti daugiau

Pyktis ir užsispyrimas – kaip reaguoti?

Jeigu slaugomas žmogus visada buvo šiek tiek kaprizingas ar itin reiklus, senėjimo iššūkiai paprastai tuos bruožus tik sustiprina. Deja, kartais pyktis ir užsispyrimas gali virsti net įžeidimu, tačiau teisingai sureagavus, galima to išvengti.

Skaityti daugiau

Slaugos ligoninėse – drastiškos permainos

Prognozuojama, kad greitu metu slaugos paslaugų prieinamumas ligoninėse stipriai sumenks, nuoširdžiai skatiname jau dabar pradėti domėtis slaugos alternatyvomis.

Skaityti daugiau

Baltic Care sveikatos mugėje Vilniuje: „Džiugu, kad galime padėti žmonėms, kuriems to reikia labiausiai!”

Praėjusį šeštadieni Baltic Care komanda sėkmingai debiutavo ir dar vienoje mugėje, vykusioje Vilniuje, prekybos centre „Akropolis“. Šį kartą savo paslaugas pristatėme Vilniaus sveikatos mugėje, kuri nenuvylė lankytojų susidomėjimu.

Skaityti daugiau

Baltic Care darbo mugėje Šiauliuose: nustebino lankytojų srautas

Baltic Care komanda sėkmingai tęsia dalyvavimo mugėse maratoną. Praėjusį sekmadienį susitikome Šiauliuose vykusioje darbo mugėje „Turime tau darbą!” bei likome maloniai nustebinti lankytojų aktyvumu.

Skaityti daugiau

Senatvinis užmarštumas - demencijos pradžia?

Turbūt daugeliui mūsų yra tekę susidurti su artimo žmogaus senatve, taigi taip pat teko matyti artimojo pokyčius elgesyje ar besikeičiančią fizinę būklę. Ne paslaptis, jog pokyčiai kartais būna gana staigūs, tačiau kai kuriuos pakitimus galime pastebėti dar visai anksti bei laiku apsilankyti pas gydytoją.

Skaityti daugiau

Baltic care darbo mugėje Klaipėdoje: rezultatai nudžiugino!

Praėjusį savaitgalį Klaipėdoje vykusioje mugėje „Turime tau darbą” dalyvavo ir mūsų, Baltic Care, komanda. Susitikome ne tik su savo nuolatinėmis darbuotojomis, tačiau susilaukėme ir didelio susidomėjimo iš ketinančių pradėti darbą slaugoje arba jau dirbančių šioje sferoje asmens priežiūros specialisčių ir specialistų.

Skaityti daugiau

Slaugės darbas ir pažintis su šalimi – suderinama!

Slaugytojų darbas gali būti labai įvairus ir visai ne monotoniškas. Ne vienas mūsų darbuotojas turėjo galimybę ne tik susipažinti su šalimi, kurioje dirba, bet ir pakeliauti, kartais net ir egzotiškose šalyse.

Skaityti daugiau

Slaugomas asmuo atsisako maudytis – ką daryti?

Maudymosi atsisakymas yra gana įprastas vyresnio amžiaus žmonėms, ypač jei jie serga Alzheimerio liga ar demencija. Senyvo amžiaus žmonės gali jaustis pernelyg pažeidžiami, maudymasis jiems gali atrodyti netgi gąsdinantis. Visgi, senjoro reakciją kartais galima šiek tiek sušvelninti.

Skaityti daugiau

Ar labai svarbios geros užsienio kalbos žinios dirbant slaugoje?

Geros užsienio kalbos žinios vykstant dirbti į užsienį yra tikrai svarbu, kadangi jos ne tik palengvins geros darbo vietos paiešką, bet ir suteiks daugiau pasitikėjimo ir drąsos vykstant į galbūt mažai pažįstamą vietovę. Kitą vertus, darbas svetimoje šalyje gali būti kaip puiki galimybė sustiprinti užsienio kalbos žinias.

Skaityti daugiau
1 2 3 4

Užklausti dėl slaugos paslaugų

Jeigu Jums aktualios slaugos paslaugos Lietuvoje, kviečiame užpildyti užklausos formą.


Mums išties rūpi!

PRIVATUMO POLITIKA

SMURTO IR PRIEKABIAVIMO PREVENCIJOS POLITIKA:
Baltija LT, VšĮ
Baltijos optimalūs sprendimai, VšĮ


KONTAKTAI

Baltija LT, VšĮ

Mob. +370 614 57526
El. paštas info@baltic-care.lt


Baltijos optimalūs sprendimai, VšĮ
Mob. +370 655 11433
El. paštas info@baltic-care.lt

Mus rasite adresu:
Mainų g. 31, 94101 Klaipėda

Susisiekite socialiniais tinklais: